Karrier

Gyorsan fejlődő vállalat vagyunk, amely lelkes munkatársakat keres, és folyamatosan felveszünk villamosmérnököket, értékesítői és CNC-kezelőket. Szeretettel várjuk önéletrajzát a office@levtech.ro e-mail címen, és amint lehet, felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Gyakornoki állást keres? Keressen minket bátran, mert mindig keresünk különböző végzettségű gyakornokokat, akik szeretnének egyedülálló munkatapasztalatot szerezni és hozzájárulni vállalatunk jövőjéhez.

Nyitott pozíciók

Feladatok:

  • Kidolgozza az értékesítési csatornák számára speciális kampányok végrehajtását;
  • Kihelyezett telefonos stratégiát dolgoz ki és hajt végre a potenciális ügyfelek megcélzására;
  • Jó ügyfélkapcsolatokat alakít ki és tart fenn mind a belső, mind a külső ügyfelekkel.
  • Részvétel a marketingstratégia kidolgozásában és kiigazításában;
  • Ügyfélprofil bevezetésével és frissítésekkel karbantartja az ügyfelek adatbázisát;
  • Rendszeresen és időben elkészíti az értékesítési jelentéseket;
  • A piac, a versenytársak (pl. árstratégia, jövedelmezőség, termékcsalád-stratégia, belső/külső politikák stb.), trendek elemzése és tanulmányozása;
  • Az ügyfél-elégedettségről szóló jelentések elemzése;
  • Felelős az értékesítés adminisztratív dokumentációjáért, beleértve a megfelelő szerződés-adatbázist;
  • Minden egyéb, a megbízott munkával kapcsolatos feladat.

Pályázati követelmények:

Követelmények:

  • Bachelor és/vagy Master fokozat;
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint stb.);
  • Nagyon jó román és angol nyelvtudás (írásban és szóban) szükséges; a német nyelvtudás előny;
  • Hasonló pozícióban szerzett korábbi tapasztalat előnyt jelent;

Szükséges készségek:

  • Koncentráljon a részletekre;
  • Ügyfélkapcsolati készségek
  • Képes nyomás alatt dolgozni;
  • Képes prioritásokat meghatározni, hogy egyszerre több feladattal is foglalkozhasson;
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség;
  • Analitikus, koncepcionális és stratégiai képességek;
  • Nyitott az új dolgok tanulására;

Kérjük, önéletrajzát és önéletrajzát a következő címre küldje el office@levtech.ro hogy jelentkezzen erre az állásra.